Aanimator blog

حضور بازی کارآگاه علوی و هفته فرهنگی ایران در تاجیکستان

 حضور بازی کارآگاه علوی و هفته فرهنگی ایران در تاجیکستان

جوانان تاجیکستان از بازی های رایانه ای ایرانی که با همت  وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و بنیاد ملی بازی های رایانه ای در هفته فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در تاجیکستان عرضه شد، استقبال کردند

به گزارش معاونت ارتباطات و بین الملل بنیاد ملی بازی های رایانه ای، محصولات بنیاد ملی بازی های رایانه ای در نمایشگاه دستاورد های فرهنگی جمهوری اسلامی ایران که در کتابخانه ملی شهر دوشنبه تاجیکستان برپا شد، مورد استفبال تاجیک ها قرار گرفت بازی کارآگاه علوی که جزو یکی از بازی های بسیار زیبای ایرانی می باشد و با موضوع , متن زیبای داستانی و طراحی زیبای خود موجب شگفتی برای بازدید کنندگان شد که تحسین بخشی از عموم را برانگیخت و با استقبال جوانان تاجیکستان رو برو شد . این رویداد فرهنگی که ۳ الی ۷ فرودین ماه در پایتخت تاجیکستان و شهر خجند برگزار شد .

تعداد ۲ نظر به حضور بازی کارآگاه علوی و هفته فرهنگی ایران در تاجیکستان

  1. avatar رسول می‌گه:

    سلام

    من از مدیران این سایت انتظار نداشتم که بعد از ۲ ماه که بنده یک ایمیل برای شما از قسمت تماس با مای وبالاگ ارسال کرده ام ، هنوز جوابی برای من نیامده است..

    هدودا یک الی دو ماه پیش بودکه از قسمت تماس با ما در همین وبلاگ متنی را برای شما ارسال کردم که هنوز جوابی برای بنده ارسال نشده است ..!!

نظری بنویسید