Aanimator blog

بازی رایانه‌ای "کارآگاه علوی" آماده شده است

 بازی رایانه‌ای "کارآگاه علوی" آماده شده است

بهروز مینایی رئیس بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای در بازدید از غرفه خبرگزاری مهر در هجدهمین دوره نمایشگاه بین‌المللی مطبوعات خبر آماده شدن بازی رایانه‌ای “کارآگاه علوی” را داد که بر اساس این مجموعه تلویزیونی تهیه شده است.

بهروز مینایی در این باره به خبرنگار مهر گفت: از فردا هشتم آبان ماه چهار بازی رایانه‌ای در حوزه دفاع مقدس در حوزه هنری رونمایی می‌شود. “چریک”، “نبرد آلواتان”، “شکست حصر آبادان” و “نبرد خیبر” بازی‌هایی هستند که در این حوزه رونمایی می‌شود.

وی ادامه داد: بازی رایانه‌ای “چریک” به موضوع آزادسازی خرمشهر، بازی “نبرد آلواتان” به حماسه‌هایی که شهید کاوه در غرب کشور آفریده است، می پردازد. همچنین بازی “حصر آبادان” اختصاص به فرمان امام خمینی (ره) درباره شکسته شدن حصر آبادان و عملیات همزمان سپاه و ارتش دارد. بازی “نبرد خیبر” نیز یک بازی تخیلی است که از زمان آینده به گذشته رجوع می‌کند و صحنه‌های نبرد خیبر را در جزیره مجنون به تصویر می‌کشد.

مینایی خاطر نشان کرد: بازی “قلب سیمرغ” مراحل تولید خود را سپری کرده است و تاکنون حدود ۶۰ درصد از این بازی رایانه ای تولید شده است. همچنین بازی “کارآگاه علوی” که در ارتباط با مجموعه تلویزیونی کارآگاه علوی است آماده پخش شده است

in his visit from news booth in 18th international exhibition    Chief of national foundation of computer games   Behrouoz minaei  announces releasing of  Detective Alavi’s  which is made based on its TV series

تعداد ۴ نظر به بازی رایانه‌ای "کارآگاه علوی" آماده شده است

 1. avatar Mohammad Amin می‌گه:

  ما چه جوری می تونیم بازی رو خریداری منیم .

  لطفا هر چه سریع تر پاسخ بدید ، خیلی وقت منتظر این بازی هستیم .

  ( باتشکر از شما و سازنده ی بازی )

 2. avatar amir می‌گه:

  سلام من از آقای امیر هوشنگ امام جمعه سوالی داشتم میخواستم بپرسم این بازی را با چه نرم افزاری ساختید

 3. avatar saleh می‌گه:

  کی این بازی به بازار خواهدآمد؟

  من خیلی عطش این بازی رو دارم.این نظر را

  ۳/۳/۹۱گذاشتم.حالا ببینم که میاد به بازار که نظر دومم را بگذارم!

  فقط سریعتر لطفا

نظری بنویسید